Meist

8457944199604440986veebruar 02, 20230 Puhastusinglid OÜ on ettevõte mille eesmärk ei ole ainult koristus. Oleme seadnud omale sihi hoida kõrget puhtusetaset ja koristamisel lähtume sinneri ringi põhimõttest. Oma töös oleme kirglikud hoolimata pindade mahust ja väljakutse raskusest. Oleme teostanud töid nii Eestis kui ka välismaal, vahemaad ei ole mingi takistus. Meile meeldib, et iga klient on ainulaadne. Oleme suhtluses avatud ja lähtume individuaalselt - kliendile sobivalt. Meie kliendid on nii eakad pensionärid kes vajavad koristusabi kui ka noorpered. Meil on kliente kes on meiega juba 10 aastat. Koostööpartnerid on nii erakliendid kui ka ettevõtted. Võtame oma ingli misjoni suurelt see tõttu ühendame inimesi. Meie eesmärk ei ole ainult silmale nähtavalt koristada vaid ka tekitada kliendid tunne, et hinges on rahu ja rõõm. Ettevõtte on tegutsenud üle 6 aasta, kasvanud Lii Karu käe all ja üle antud Veana Heinmetsale aastal 2017, kes lisas sinna omapoolse visiooni. Koolitatud Puhastusekspert OÜ poolt 17 aastat puhPuhastusinglid OÜ on ettevõte mille eesmärk ei ole ainult koristus. Oleme seadnud omale sihi hoida …

Puhastusinglid OÜ on ettevõte mille eesmärk ei ole ainult koristus. Oleme seadnud omale sihi hoida kõrget puhtusetaset ja koristamisel lähtume sinneri ringi põhimõttest. Oma töös oleme kirglikud hoolimata pindade mahust ja väljakutse raskusest.

Oleme teostanud töid nii Eestis kui ka välismaal, vahemaad ei ole mingi takistus. Meile meeldib, et iga klient on ainulaadne. Oleme suhtluses avatud ja lähtume individuaalselt - kliendile sobivalt.

Meie kliendid on nii eakad pensionärid kes vajavad koristusabi kui ka noorpered. Meil on kliente kes on meiega juba 10 aastat. Koostööpartnerid on nii erakliendid kui ka ettevõtted.

Võtame oma ingli misjoni suurelt see tõttu ühendame inimesi.

Meie eesmärk ei ole ainult silmale nähtavalt koristada vaid ka tekitada kliendid tunne, et hinges on rahu ja rõõm. Ettevõtte on tegutsenud üle 6 aasta, kasvanud Lii Karu käe all ja üle antud Veana Heinmetsale aastal 2017, kes lisas sinna omapoolse visiooni.

Koolitatud Puhastusekspert OÜ poolt 17 aastat puhastus teenindus kogemust. Niimoodi sündis ettevõtte, kus hindame puhtust ja ka kliendi vajadusi. Meile meeldib kui koristus on ka silmale ilus vaadata kuid samas teeb ka hingele pai!

0https://draft.blogger.com/page-edit.g?blogID=1526090558412822543&pageID=8457944199604440986&from=pencilhttps://www.puhastusinglid.ee/p/sunnilugu-visioon.htmlhttps://www.puhastusinglid.ee/p/sunnilugu-visioon.html#comment-form
application/atom+xmlAtomPostituse kommentaarid